Reference našich pacientů.

Anna Hanuš Kuchařová

česká slacklinerka
Dr.Pročka jsem kontaktovala po tom, co mi na slackline expedici v Norsku dvakrát vyskočilo koleno. Na operaci jsem přišla dobře naladěná a samozřejmě s mírným strachem. Už si nepamatuji, kdy jsem se zvedla z postele, ale vím že od druhého dne jsem začla s rehabilitací. Během prvního roku po operaci jsem se dostala z 60 metrových lajn na 500 metrů dlouhé lajny. Moc dr. Pročkovi děkuji za jeho um a péči a z celého srdce přeji každému rozbitému koleni, aby se dostalo do rukou, tak šikovného doktora jako je on.

Robin Kaleta

český freerider
Rád posouvám svoje možnosti. A upřímně řečeno občas se stane, že to přeženu. Když už se ale zraním, tak potřebuji, aby se na mě podíval doktor, který zná moje záliby, moje možnosti a umí k mému léčení a následné rekonvalescenci přistoupit s přihlédnutím k těmto faktům. Dr. Proček je aktivní člověk a jeho přístup k pacientovi dle toho vypadá.

Faith Dickey

professional Highliner, USA
Dr. Procek was such a helpful and thorough expert when it came to my knee operation. He was able to succinctly explain everything to me so I felt confident that I was in the best hands possible, and he even took extra care post-operation to explain the best way I could proceed in recovery and what were my next steps. I highly recommend Dr. Procek for any of your orthopedic concerns, it is clear he loves his job and takes great care with his patients.

Zdeněk „Háček” Hák

český horolezec, skialpinista a horský vůdce
Jako profesionální horský vůdce a horolezec jsem zcela závislý na svém zdraví. Mé tělo mě živí a každé větší zranění mě postaví mimo hru. Proto, pokud se již zraním, dělám všechno proto, abych se co nejdříve dostal zpět.. Proto konzultuji a řeším své problémy s těmi, kteří ke mně chovají individuální přístup a kterým naprosto důvěřuji. Nejsem úplně vzorným pacientem, ale dnes už vím, že některé věci se příliš urychlit nedají. Takže Ti Tomáši děkuji za to, že mě držíš v nějakých mantinelech a zároveň mi co nejdříve umožníš návrat do skal a hor.

Lucie Petrželová

Cyklistika
Za mě nejlepší ortoped v Hradci Králové a v širokém okolí. Na pana doktora jsem narazila náhodou, když jsem si již po druhé zranila levé operované koleno a hledala v Hradci Králové ortopeda, který by mě dal co nejrychleji dohromady. A nemohla jsem zvolit lépe. Pan doktor je velký odborník, velice milý, příjemný, přátelský a hlavně se snaží opravdu pomoci a problém vyřešit. Již po první návštěvě jsem věděla, že jsem v dobrých rukou. Sestřička je též skvělá. Pan doktor mě po zjištění prasklého menisku operoval v CHS GALEN v Ústí nad Orlicí. Operace proběhla v květnu 2023 a v srpnu 2023 jsem již byla v plné síle v práci. Operace se zdařila, a v případě dalšího problému bych už nenavštívila jiného odborníka. :)

Tomáš Saifrt

profesionální hasič
Pro profesionálního hasiče je pohybový aparát pracovní nástroj, na který se musí vždy stoprocentně spolehnout. Aktivní pohyb je pro mě nejen kvůli práci, ale i mým koníčkům, jako je lezení, skialpinismus, MTB, orientační běh, neoddělitelná součást mého života. Díky skvělé péči, odbornosti, přístupu a operatérským schopnostem pana doktora Pročka jsem i po různých úrazech schopen věnovat se plně své práci i všem sportovním koníčkům. Díky pane doktore!

Roman Pošta

Záchranář
Tímto bych chtěl poděkovat MUDr. Tomáši Pročkovi. Díky němu jsem se mohl zase vrátit ke své profesi a k aktivnímu životnímu stylu. Veškerá komunikace byla rychlá a na profesionální úrovni. Co se týče samotné operační a pooperační péče vše proběhlo bez problémů a bez jakýchkoliv komplikací . Dostatek analgetik a milá sestra vám zpříjemní noc. Velmi lidské a přátelské prostředí vás ujistí, že jste v dobrých rukou. Prostě péče na jedničku. Ještě jednou děkuji a s klidným svědomím můžu všem budoucím klientům pana doktora doporučit.

Justýna Sedlmajerová

fitness trenér
U pana MUDr. Pročka jsem byla na operaci kolene a vazů. Za mě velká spokojenost. Velmi profesionální přístup a jednání s pacientem. Pan doktor mě vyslechl, vše mi skvěle vysvětlil před i po operaci a hlavně se operace dokonale vyvedla. Vrátila jsem se ke cvičení, trénování ve fitku a celkovému sportovnímu životu a za to vděčím panu doktoru Pročkovi. Vřele doporučuji:)